Czy medyczna marihuana oraz olej RSO poradzi sobie z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc?

Jedna z najbardziej śmiertelnych chorób

Nie da się ukryć, że POChP, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc się plasuje na miejscu trzecim pośród wszystkich śmiertelnych najbardziej chorób w Stanach Zjednoczonych. Przed nią są tylko nowotwory jak i także choroby serca. Choroba ta powoduje mocne ograniczenie jeśli chodzi o przepływ powietrza przez oddechowe drogi oraz wynika bezpośrednio ze zniszczenia płucnego miąższu.

A jaka jest przyczyna?

Przyczyną tejże choroby jest oczywiście jak łatwo się domyśleć palenie papierosów. Co ciekawe może być to nawet palenie bierne. Co więcej może to także być zanieczyszczone powietrze, czynniki genetyczne czy też różnego rodzaju narażenia zawodowe. Spotykany najczęściej jest niedobór wrodzony antytrypsyny.

Lekarstwa na tą poważną chorobę.

Oczywiście lekarstw, które są przepisywane przez lekarzy na tą chorobę jest wiele. Nie da się tego ukryć. Musimy jednak wiedzieć, że niosą one za sobą masę skutków ubocznych. W związku z tym wiele chorych osób nie chce lekarstw tych przyjmować. Jednak czy mają jakieś inne wyjście?

No właśnie czy jakieś inne wyjście jest?

Jak najbardziej inne wyjście jest. Chyba nietrudno jest się domyśleć, że chodzi o medyczną marihuanę jak i także o olej RSO. Genialnie radzą sobie z chorobą przewlekłą obturacyjną płuc. Co więcej oprócz tego, że świetnie sobie radzą to jeszcze dodatkowo także nie powodują absolutnie żadnych skutków ubocznych.

 

Ten artykuł został zaktualizowany w dniu maj 20, 2022

Powinieneś przeczytać również: